Immun 44 Nedir?

Home - Merak Ettikleriniz - Immun 44 Nedir?

Immun 44 Nedir?

Immun 44, 44 farklı bileşenden oluşan, mulvitamin ve multimineral desteği sağlayan bir gıda takviyesidir.

Patentli formülü sayesinde Immun 44 ’ün içermiş olduğu doğal vitamin ve mineraller, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonlarına katkıda bulunurken, vücudun normal enerji metabolizmasını düzenlemeye de yardımcı olur.

Immun 44 , Neden Farklıyız?

Immun44 ürünleri gücünü doğadan almaktadır. Doğal kaynaklardan doğal vitaminler elde edilmesini sağlayan ;

Phyto-Panmol teknolojisi sayesinde, tüm Immun44 ürünleri aktivitesi, etkileri ve biyo yararlanımları daha fazla olan doğal vitaminler içermektedir.

Doğallığını yenilikçi ve gelişmiş sistemler içeren Agilent Teknolojisi ile birleştiren Immun44 ürünlerinin kaliteleri,

üretim esnasında ve raf ömrü boyunca Agilent Teknolojileri kullanılarak güvence altına alınmaktadır.

Immun44 Dozaj Formları

Immun44 ailesi her yaştan bireyin kullanımına uygun farklı dozaj formlarında ürünler içermektedir. Immun44 Likit , 13 vitamin, 6 mineral ve polifenoller içeren formülü ile 4 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygundur.

Patentli formülü, çocukların vitamin ve mineral ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. Formülünde bulunan C vitamini, D vitamini ve çinko bağışıklık sistemine destek olurken, polifenoller sık hastalanan çocuklarda etkin korumaya destektir.

Yetişkinlerin kullanımına uygun olarak kapsül formunda geliştirilen takviye edici gıda Immun44 Kapsül , multivitamin ve mineral desteği sağlar.

13 vitamin, 8 mineral ve polifenoller içeren formülü bağışıklık sisteminin normal fonksiyonlarına katkıda bulunurken, vücudun normal enerji fonksiyonlarını da desteklemeye yardımcı olur.

Demir, folik asit ve B12 içeriği ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde Immun44 kapsül, kan yapımına destek olur.

Folik asit ve iyot çocukların büyüme ve gelişimine katkıda bulunurken B vitaminleri, A vitamini ve çinko iştah düzenlemeye yardımcıdır.

Immun44 ailesinin yeni üyesi Immun44 pastil, aserola meyvesi, polifenoller, likopen, vitaminler ve mineraller içeren takviye edici gıdadır.

Immun44 Pastil, yetişkinlerin kullanımı için özel olarak formüle edilmiştir.13 vitamin, 7 mineral ve polifenoller içeren patentli formülü doğal orman meyvesi aroması ile hoş bir tada sahiptir.

Immun44 Pastil , Phyto- Panmol teknlojisi sayesinde içermiş olduğu doğal vitamin ve mineraller ile bağışıklık sisteminin normal fonksiyonlarına katkıda bulunurken, vücudun enerji ihtiyacına yardımcı olmaya çalışır.

Paylaş:

Open chat